Minecrafťák architekt: Úžasné stavby krok za krokem – Megan Miller

Kniha Minecrafťák architekt pomůže každému hráči Minecraftu zlepšit jeho schopnost budovat působivé a originální stavby. Obsahuje totiž několik funkčních a krásných staveb, které si můžete díky detailním nákresům a krokovým postupům postavit sami. Má za úkol povzbudit vaši kreativitu a schopnost převádět vaše vysněné stavby do hry. Desítky stavitelských tipů vás zase naučí pracovat s dekoracemi a interiéry a zasadit stavby do okolního terénu.Kniha Minecrafťák architekt pomůže každému hráči Minecraftu zlepšit jeho schopnost budovat působivé a originální stavby. Obsahuje totiž několik funkčních a krásných staveb, které si můžete díky detailním nákresům a krokovým postupům postavit sami. Má za úkol povzbudit vaši kreativitu a schopnost převádět vaše vysněné stavby do hry. Desítky stavitelských tipů vás zase naučí pracovat s dekoracemi a interiéry a zasadit stavby do okolního terénu.